Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Навчання з охорони праці

"Школа професійної майстерності"

Охорона праці – це система збереження життя та здоровя працівників в процесі трудової діяльності.

Не всім відомо, але всім працівникам, в тому числі й керівникам, необхідно обов’язково проходити навчання з охорони праці. По статистиці виробничого травматизму, до 80 % нещасних випадків трапляється із-за незадовільної організації праці та невиконання правил техніки безпеки робітниками, які не пройшли навчання.

Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників, населення України з питань охорони праці - один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова вдосконалення управління охороною праці та забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві.

Ігнорування цієї вимоги приводить до штрафів та важким наслідкам. Часто необхідність навчання по охороні праці усвідомлюється вже після перевірок державною інспекцією з охорони праці. Тому наше підприємство пропонує Вам, вже зараз, пройти навчання з охорони праці та спокійно працювати.

ПрофесіяТермін навчанняНавчальні годиниВартість навчання,
грн./чол.
 Загальні питання охорони праці  1 тиждень 30  245,00
 Правила охорони праці на автомобільному транспорті 1 тиждень 30  245,00
 Правила будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів  1 тиждень 30  245,00

Заняття по підготовці та підвищенню кваліфікації ІТР по питанням охорони праці проходять щоденно з 8-00 до 15-00 з обідньою перервою за адресою м. Полтава, вул. Ковпака 59В, але за бажанням замовника час та кількість занять на тиждень може змінюватись. Також можливе проведення занять на базі підприємства-замовника.