Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Професійно-технічна освіта

"Школа професійної майстерності"

Експлуатація кранів та інших вантажопідіймальних машин повинні проходити в суворій відповідальності з «Правилами будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних машин»

Ми навчаємо спеціалістів за такими спеціальностями:

Ліцензований навчальний заклад проводить навчання за вищезазначеними спеціальностями, на базі ремонтно-діагностичної фірми «Аргон-Люкс». Обладнані класи та майстерні, досвідчені та фахово підготовлені викладачі та майстри виробничого навчання – запорука якісного навчання та отримання знань і навичок.

Практичне навчання передбачає вивчення будови машин та їх механізмів, приладів безпеки, характерних особливостей завантажувально-розвантажувальних робіт, оволодінням методами безпечного виконання робіт, вивчення типових інструкцій по безпечному веденню робіт.

Комплектація навчальних груп проводиться за заявками громадян та підприємств. Можливе навчання групи (від 10 чоловік) на базі підприємства-замовника без відриву від виробництва.

Ми чекаємо на Вас за адресою - м. Полтава, Ковпака 59в, 3 поверх, "ШКОЛА ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ", поряд з зупинкою "Промбаза".